Inline hokejska zveza Slovenije
Inline zveza Slovenije - www.inline.si
Inline hokej
Telekom Slovenije Fundacija za šport Orodel
Inline zveza Slovenije

Generalni pokrovitelj

Lestvice tekmovanj

2. (redni del) sezona 2015/2016

# Ekipa GP W T L ± PTS
1 HK Dinamiti Horjul 18 16 0 2 111 31
2 ŠD CityPark Strele 18 15 0 3 82 30
3 HK Itak Šport Brezovica 18 10 0 8 -1 18
4 Kavke Kranj 18 9 0 9 -1 17
5 HK Prevoje 18 7 0 11 -41 15
6 IHK Gostol TST Mufloni Tolmin 18 4 0 14 -83 5
7 HK Tajflni 18 2 0 16 -67 3
2. (redni del) sezona 2015/2016

# Ekipa GP W T L ± PTS
1 HK Dolenjske Toplice 21 16 0 5 45 33
2 IHK Srake 21 18 0 3 73 32
3 IHK Piščanci Postojna 21 16 0 5 45 30
4 TNT Dinamiti Horjul 21 12 0 9 25 27
5 ŠD Sršeni 21 9 0 12 -13 17
6 HK Vrhpolje mladi 21 7 0 14 -25 14
7 HK Grizliji 21 4 0 17 -68 7
8 Siliko Purani 21 2 0 19 -82 4
2. (redni del) sezona 2015/2016

# Ekipa GP W T L ± PTS
1 HK Prevoje 18 16 0 2 62 32
2 HK Sidro 18 13 0 5 59 27
3 Sharks Team 18 10 0 8 -5 20
4 HD Luče 18 11 0 7 0 20
5 Mladi Dinamiti Horjul 18 5 0 13 -15 9
6 Horobek Fčele Beltinci 18 4 0 14 -38 8
7 Pavza Slatnar Carbon 18 4 0 14 -63 6
Razpis za prijavo v DP 2016 / 2017
Sunday, 21. August 2016
Spoštovani!

IZS objavlja razpis za prijavo v DP Slovenije v in-line hokeju 1. in 2. ProSports.si lige. Predlog UO je 12 ekip v 1. ligi, po rangu iz sezone 2015/2016. Spodaj priložene prijavnice morajo vse ekipe oz. klubi izpolnjene in podpisane oddati na e-mail: E-poštni naslov je zavarovan pred nezaželeno pošto, za ogled potrebujete Javascript najkasneje do 20.09. 2016. Vse ostale podrobnosti tekmovanja bodo navedene v propozicijah, ko bodo zbrane vse prijave. Za vsa dodatna vprašanja in pojasnila vam je na voljo vodja tekmovanja g. Aleš Fajdiga GSM: 041-360-501 e-mail: E-poštni naslov je zavarovan pred nezaželeno pošto, za ogled potrebujete Javascript

IZS

 
Svetovno prvenstvo U-19 Asiago - Roana 2016
Tuesday, 14. June 2016
Skupina A 
Češka
Kanada
Kolumbija
Namibija
Slovenija

Češka - Slovenija  3 - 2
Tomaževič, Leben
Kanada - Slovenija 5 - 4
Lavriša 3x, Leben
Slovenija - Kolumbija 4 - 2
Čuden, Cerar J., Fink, Leben L.
Namibija - Slovenija 1 - 5
Fink 2x, Tomazevic, Leben J., Lavrisa
Slovenija - Namibija (9-16 mesto)  10 - 2
Fink 2x, Lavrisa 2x, Ivanjko, Zibelnik, Cuden, Markovic, Cerar J., Tomazevic
Slovenija - Nemcija  (9-12 mesto) 4 - 2
Tomazevic 2x, Ivanjko, Lavrisa
Slovenija - Kitajski Taipei (za 9. mesto) 3 - 2
Fink, Cerar J., Lavriša

Slovenija je osvojila končno 9. mesto med 18. reprezentancami!
IZS
 
Svetovno prvenstvo - Masters nad 38 let, Bolzano Italija
Thursday, 02. June 2016
Svetovno prvenstvo
Bolzano

Pool A                               Pool B                         Pool C
Češka                                Italija                           Kanada
Nemčija                              Francija                      Slovaška
Velika Britanija                   USA                           Švica
Slovenija                         Avstralija                     Italija 2


1. krog
2.6. 2016
Slovenija : Češka   3 : 3
Fajdiga 2, Fortuna

2. krog
3.6. 2016
Velika Britanija : Slovenija   1 : 8
Fajdiga 4, Fortuna 3, Troha

3. krog
3.6. 2016
Slovenija : Nemčija  
Petronijevič, Letonja, Grum, Breznik B., Fajdiga

Četrtfinale
4.6. 2016
Slovenija : Švica 3 : 4 (v podaljsku)
Kos 2, Fajdiga
Za razvrstitev
Italija : Slovenija 5 : 8
Petronijevic 3, Kos 2, Fajdiga 2, Staric
Za 5. Mesto
Slovenija : Francija 5 : 6
Fajdiga 3, Breznik J., Kos

 
Razpored finala U-15 in Horjul Hockey Cup-a 2016
Tuesday, 24. May 2016
Sobota, 28.5.2016  Lukovica (Finale U-15 in HHC 2016)

10:00 HK MK Bled : Hk Prevoje 2 (Polfinale U-15)
11:00 Hk Dinamiti Horjul : Hk Prevoje 1(Polfinale U-15)
12:30 Hrvaška U-19 : IHK Kune (HHC 2016)
14:00 Tekma za 3. mesto (U-15)
15:30 IHK Kune : Hk Prevoje (HHC 2016)
17:00 Finale U-15
19:30 Hk Prevoje : Hrvaška U-19 (HHC 2016)

Sobota, 28.5.2016 Horjul (HHC 2016)

15:00 IHK Dinamo : Slovenija U-19
17:00 Hk Dinamiti Horjul : IHK Dinamo
19:00 Slovenija U-19 : Hk Dinamiti Horjul

Nedelja, 29.5.2016 Horjul (HHC 2016)

15:00 Tekma za 5. mesto (Kune - Dinamo)
16:30 Tekma za 3. mesto (Slovenija U19 - Hrvaška U19)
18:00 Finale (Dinamiti Horjul - Prevoje)
 
Državni prvaki Slovenije so ŠD CityPark Strele
Saturday, 14. May 2016
Petek, 20.5.2016 Lukovica

Polfinale 1. in 2. lige:
18:00  HK Dolenjske Toplice - TNT Dinamiti Horjul (PF1 2. liga)
19:15 IHK Srake - IHK Piščanci Postojna (PF 2. liga)
20:30 HK Dinamiti Horjul - Kavke Kranj (PF 1. liga)
21:45 ŠD CityPark Strele - HK Itak Šport Brezovica (PF2 1. liga)

Sobota, 21.5. 2016 Lukovica

Polfinale 3. liga, finale 1., 2. in 3. liga in tekme za 3. mesto:
10:30 HK Prevoje - HD Luče (PF1 3. liga)
11:45 HK Sidro - Sharks Team (PF2 3. liga)
13:00 Tekma za 3. mesto (2. liga)
14:30 Tekma za 3. mesto (3. liga)
16:00 Tekma za 3. mesto (1. liga)
17:30 HK Previje : HK Sidro 6 - 7 Finale (3. liga)
19:00 HK Dolenjske Toplice : IHK Srake 3 - 7 Finale (2. liga)
20:30 HK Dinamiti Horjul : ŠD CityPark Strele 6 - 7 Finale (1. liga)
 
<< Začni < Nazaj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Naprej > Konec >>

Rezultati 1 - 10 od 184
Nahajate se na: naslovnica